Ako jednoducho pokresliť ekotašku na nákupy

16. apríla 2018 0 Od Petra

Už dlhšiu dobu som premýšľala, že by som si rada sama namaľovala tašku na nákupy. Naposledy som maľovala na tričko nápis pre priateľa ako darček k Valentínovi. Vtedy som využila tekuté farby na textil. Dneska by som vám rada predstavila sadu fixiek na textil, ktoré som si aktuálne veľmi obľúbila. 

Jedná sa o tento druh: „Textile Marker“ – sadu 10 rôznofarebných fixiek, ktoré som si kúpila raz v papierníctve. Neboli drahé a tak som si povedala, že ich vyskúšam. A musím povedať, že som veľmi príjemne prekvapená… Dokonca sa priam z nich vytešujem a plánujem si nimi pokresliť ešte nejaké tričká alebo biele tenisky. Uvidím, čo príde skôr, projektov mám rozrobených kopec. 🙂

A teraz k veci. V Panta Rhei v oddelení Creative som si zakúpila dve obyčajné plátenné tašky, vhodné na dotvorenie doma. Na internete som dlhšiu dobu hľadala rozličné nápady, ako si ozdobiť EKO nákupnú tašku. Tie, čo sa mi najviac páčili som si uložila na nástenku Tote bag na Pintereste. Pozrite sa tam, možno nájdete inšpiráciu aj pre seba. 🙂

Nakoniec som sa rozhodla, že si nakreslím medvedíka. Medvedíkov mám veľmi rada a už som ich aj mnoho naháčkovala, tak teraz som sa rozhodla jedného si nakresliť… Našla som si nejaký obrázok na internete a prekreslila voľnou rukou na papier. Potom som ho použila ako predlohu a tú už prekresľovala na tašku fixkami. Všetko išlo ako po masle a výsledkom bola taška za hodinku hotová.

Nuž a keď som domaľovala výsledkom mi je takáto jarná veselá taška na nákupy…


Ďalšie moje články nájdete na blogu.

Ak Vás tento blog zaujal, založila som aj facebook skupinu a facebook stránku kde pravidelne uverejňujem ďalšie DIY novinky. Rada vás tam stretnem. ?

Sledujte ma aj na Bloglovin.com


Pekný deň všetkým plný kreatívnej tvorby