Návod na háčkovanie Minnie Mouse

13. februára 2021 0 Od Petra

Chceli by ste vyrobiť originálny darček pre vašu dcérku, neterku, vnučku, či iné dievčatko vo vašom okolí? Vyrábate hračky na zakázku a niekto vás poprosil o háčkovanú Minni Mouse?

Ste na správnom mieste. Tu nájdete všetky informácie, ako návod na Minnie môžete získať.

Háčkovaná Minnie Mouse

Základné informácie

Háčkovanú Minnie Mouse budete vytvárať odhadom 50 hodín čistého času. Bude vysoká 55 cm.

Na jej výrobu budete potrebovať priadzu Himalaya Dolphin Baby (čiernu 2 klbká, marhuľovú, bielu a ružovú po 1 klbku). Tiež budete potrebovať filc a ďalšie drobnosti, kompletne zosumarizované v návode.

Návod sa skladá z 20 strán a obsahuje 59 názorných obrázkov, ktoré vám uľahšia pochopiť text a vytvoriť hotovú hračku. Cena návodu je 2,50 €.

Návod na háčkovanie Minnie Mouse
Ručičky Minnie Mouse

Ako prebieha objednávka a dodanie návodu

Návod si môžete objednať kliknutím sem.

Po prijatí objednávky vám budú zaslané pokyny k platbe. Platba nabieha zvyčajne na nasledujúci pracovný deň. Po jej pripísaní vám bude odoslaná faktúra spolu s návodom. Návod dostanete vo formáte PDF prostredníctvom mailu.

Minnie Mouse vo výrobe

Máte záujem o Minnie Mouse, ale neviete si ju vyrobiť?

V našej dielničke vám radi hračku podľa vašich predstáv vyrobíme. Cena rovnakej Minnie Mouse je 70 €.

Ak sa vám cena hotovej hračky zdá byť privysoká, radi by sme vás ubezpečili, že sa jedná o kvalitný výrobok, ktorý bol vyrobený na Slovensku. Našou preferenciou je spracovanie hračky do najmenšieho detailu. Hračka je vysoká 55 cm. Jej výroba trvá asi 50 hodín a cena materiálu na jej výrobu stojí približne 20 €. Celková cena práce je teda 1€ na hodinu pred odpočítaním všetkých odvodov.

Ak máte o hračku záujem, môžete si ju objednať tu.

Háčkovaná Minnie Mouse

Ďalšie návody na háčkované hračky nájdete tu

Ak Vás tento blog zaujal, nájdete nás tiež na Facebooku v skupine, kde občas súťažíme o autorské návody. Môžete nás sledovať aj na instragrame, či pintereste. Pokiaľ nechcete, aby vám unikla akákoľvek novinka, sledujte našu FunPage na Facebooku.

Pokiaľ je tento článok pre vás zaujímavý, zdieľajte ho na svojich sociálnych sieťach a podporte tak Slovenskú ručnú tvorbu.