Kreatívne aranžovanie tanierov

Ak sa ti článok bude páčiť, môžeš ho ďalej zdielať medzi svojich priateľov.

V tomto článku vám prinášam ukážky aranžovania tanierov. Jedná sa o práce ľudí, ktorí sa zúčastnili jedného tanečného víkendu v Brne. No a ja som bola toho tiež súčasťou, kedže už druhým rokom tancujem v Bratislave v klube Karolina square dance klub.

Prečo tu o tom píšem?

V rámci sobotnajšieho večera bola vyhlásená súťaž v najkreatívnejšom ozdobení taniera na afterparty. Dostali sme dosky na krájanie, škrabky, nožíky, taniere a rôzne ingrediencie (šunka, saláma, syr, ovocie a zelenina). Do súťaže sa zapojilo množstvo kreatívnych dušičiek rôznej národnosti a veku. Výsledkom bol plný stôl nádherných prác a bolo ťažké si vybrať ten najkrajší tanier. Ja som pre vás nafotila tie, podľa mňa najkrajšie.

 
korytnačka
Korytnačka
chrobáčik
Chrobáčik
ryba
Rybka
ježko z hrušky
Ježko
medvede
Medvedíci
lod
Loďka
loď
Iná loďka
kvetiny
Kvetinky

A ktorí boli víťazi?

Počas afterparty došlo k vyhláseniu výsledkov súťaže. Jednotlivé taniere hodnotila nezávislá porota, ktorej členov nikto nepozná. 🙂

Na treťom mieste sa umiestnili palmy.

palmy

Na druhom mieste (podľa mňa mali najkreatívnejší nápad 🙂 ) skončili autori človeče nehnevaj sa.

človeče nehnevaj sa

No a na prvom mieste (doteraz neviem podľa čoho sa vyberalo) vyhral môj tanier so snehuliakom.

snehuliak

V každom prípade nápady mali všetci zúčastnení naozaj krásne a kreatívne a bolo by škoda, ich nevyužiť a neukázať celému svetu. Verím, že nikomu nebude vadiť, že som fotku jeho dielo zverejnila. A už teraz sa teším, až sa opäť zúčastním podobnej akcie. 🙂

Na záver by som rada povedala, že dúfam, že vás tento článok inšpiroval a nájdete spôsob ako ho využiť ďalej napríklad na nejakej vašej oslave. 


Ak Vás tento blog zaujal, založila som aj facebook skupinu a facebook stránku kde pravidelne uverejňujem ďalšie DIY novinky. Rada vás tam stretnem. 🙂

Sledovať ma môžete aj na Bloglovin.com


Pekný deň všetkým plný kreatívnych nápadov na raňajky, obed, či večeru… 🙂

Zaujal ťa tento článok?
Prihlás sa na odber noviniek z blogu. Raz týždenne dostaneš nový článok do tvojej schránky.

Od malička ma lákala DIY tvorba.

Na základnej škole som sa učila paličkovú čipku. Počas strednej som sa učila narábať so šijacím strojom. Popri štúdiu na vysokej škole som sa naučila háčkovať. Vtedy som aj objavila YouTube DIY návody a krásu Pinterestu.

Po škole som nastúpila ako terapeut k ľuďom s postihnutím. Dodnes tam pracujem prevažne v dielničke kde ručne šijeme rozličné hračky a dekorácie. Naučila som sa tam nové techniky a spôsoby práce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CommentLuv badge

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak